Historie CK

Historie cestovní kanceláře CK Original sahá až do února roku 1995, kdy byla založena jako sdružení fyzických osob. V lednu 1999 pak došlo k ukončení činnosti sdružení a CK vstoupila do rukou pouze jednoho majitele. V roce 2006 se cestovní kancelář stala společností s.r.o., a tento status stále trvá. V roce 2017 došlo ke změně sídla cestovní kanceláře a taktéž ke změně osoby majitele, nikoliv ke změně konceptu CK. CK Original je spolehlivým plátcem DPH.

Cestovní kancelář si během let získala spoustu příznivců a to díky tomu, že nabízela jak poznávací, tak turistické a lyžařské zájezdy do zahraničí a to především do rakouských Alp. Následně nezůstaly opominuty ani italské Dolomity a lákavé lokality ve Švýcarsku či Francii. Nabízeli jsme i zájezdy do Chorvatska, Španělska či Řecka, abychom se následně vyprofilovali jako CK zaměřená na hory - a to jak v zimě, tak v létě. 

Kdo z Vás držel v rukou některý z níže vyfocených katalogů???

Děkujeme všem našim věrným klientům a pevně věříme, že nám zachováte svou přízeň a že dokážeme oslovit i další nové klienty.